אין באפשרותך לבצע הזמנה חדשה ממדינתך Undefined

תקנון האתר

התנאים המפורטים בעמוד זה מהווים הסכם מחייב בין הלקוח באתר לבין אינטניקס ניהול ואחזקות בע"מ (החברה המפעילה את האתר - להלן "אינטניקס"). השימוש באתר מהווה את הסכמת הלקוח לנשיאה במלוא הסיכון הכרוך ו/או הנובע מהשימוש בו. באתר מופיעים קישורים לאתרים אחרים, אינטניקס אינה נושאת בכל אחריות למידע המופיע בהם. התנאים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד.

הזמנה באתר


אנו אוספים מידע ממך בזמן רישום באתר, הזמנות, הרשמה לרשימת תפוצה ובזמן מילוי טופס.
בזמן הזמנה או הרשמה לאתר, נבקש ממך את המידע הבא: שם, כתובת דוא”ל, כתובת למשלוח או מספר טלפון. עם זאת ניתן לבקר באתר באופן אנונימי. במידה וזו הזמנתך הראשונה באתר, תתבקש להזין את פרטיך במקום המיועד לכך באתר. ברכישותיך הבאות תזוהה לפי כתובת הדוא"ל שלך.
עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים. במידה והם אינם מעודכנים, אתה מתבקש לעדכנם כדי שהזמנתך תצא לפועל. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא"ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את אינטניקס לספק את המוצרים שהזמנת, והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו. אינטניקס שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק סחורה או לתת שרות. אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ובדיקת המוצרים שבמלאי.
אינטניקס אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות. ט.ל.ח. ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי, בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.
אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי למרות שהם מופיעים באתר, או שחברת האשראי לא אישרה את חיובך, אינטניקס אינה תהיה מחויבת לאספקת המוצרים בהזמנה. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדוא"ל וכרטיס האשראי לא יחויב. אינטניקס שומרת לעצמה את הזכות להימנע מלתת שירות, בכל מקרה בו היא סבורה כי אופן השימוש באתר מפר הוראות הסכם זה.
במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל אינטניקס. במקרה זה אנא פנה באמצעות דוא"ל info@vinyl.co.il . אם הפרטים שמסרת בעת ביצוע ההזמנה יתגלו כשגויים, אינטניקס אינה מחויבת להגעת המוצרים אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע על כך בהקדם האפשרי ואינטניקס תטפל בזיכוי מתאים.
אינטניקס תשלח אליך מידע, המלצות ומבצעים אך רק אם תירשם לרשימת התפוצה. בנוסף ,אינטניקס תהיה רשאית לשגר אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעוניין בקבלת דוא"ל כזה כתוב לנו והסר את עצמך מרשימת התפוצה.

זמן אספקה:


מועד העברת החבילה לדואר ישראל הוא עד יומיים. מאותו רגע ההזמנה היא באחריות דואר ישראל. אם לא תתקבל החבילה בתוך 30 יום מיום אישור ההזמנה, עליך להודיע על כך באמצעות דוא"ל. מוצרים רבים אינם מגיעים באופן סדיר ע"י חברות התקליטים בארץ ואינטניקס מביאה אותם ביבוא מיוחד. על סחורה כזו, תקבלו מידע בדוא"ל ואם תרצו להזמינם, תאלצו להמתין זמן נוסף שאינו קבוע מראש. בכל מצב, לא תחויבו עד שתצא החבילה אליכם. אינטניקס לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה (כתקלות במחשב, השבתות בשירותי הדואר וכו').

מחירים:


המחירים המוצגים כוללים מע"מ. המחירים באתר הם לא סופיים. אינטניקס שומרת את הזכות לשנות מחיר שמופיע באתר ללא הודעה מראש וללא הסבר. במקרה והמחיר נמוך מהמחיר שצוין, תחויבו על הסכום הנמוך יותר. במידה והמחיר גבוה מהמחיר שצוין, כרטיס האשראי לא יחויב עד לקבלת אישור בטלפון או בדוא"ל. המחיר הסופי שיחויב הוא המחיר שיופיע באישור ההזמנה מאינטניקס. ביטול הזמנה אפשרי בהנחה שההזמנה עדיין לא הועברה לדואר ישראל.

תשלום:


אינטניקס תגבה את התמורה בגין המוצרים שבהזמנה ודמי המשלוח באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. ניתן לחלק את הסכום לעד 10 תשלומים ללא ריבית.

ביטולים והחזרות:


לקוח רשאי להחזיר את המוצרים שרכש עד 14 יום מיום קבלתם סגורים באריזתם המקורית בלבד (סגור כפי שקיבלת את המוצר). כדי להחזיר את המוצרים יש לשלוח אותם (עלות המשלוח תחול על הלקוח) בצירוף החשבונית שקיבלת לכתובת הבאה: אינטניקס, הרצל 30 ת.ד. 15199 ראשון לציון 75000, אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצר שאריזתו המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהוא פגום. במקרה זה אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית. כל הפריטים המסופקים ע"י אינטניקס נשלחים כשהם מצויים במצב תקין המאפשר שימוש. אינטניקס אינה נושאת באחריות לטיב המוצר, מפני שהיא איננה מייצרת אותו. במקרה שרכשת מוצר פגום, זכותך היחידה היא להחליפו או לקבל את כספך בחזרה. אינטניקס לא תשא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח. לא נישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה ,או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים.